Nowy – gravelowy wariant Zielonej 7 !

Alternatywna trasa rowerowa Warszawa - Gdańsk

Nowy – gravelowy wariant Zielonej 7 !

23 lutego, 2023 Blog 0

Dla miłośników rowerowych w Polsce jest świetna wiadomość. Właśnie została otwarta nowa, szutrowa trasa rowerowa z Warszawy do Gdańska.

Trasa ta prowadzi przez malownicze tereny Polski północnej.  Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą połączyć aktywny wypoczynek z obserwacją pięknej polskiej przyrody. Warto wybrać się na tę trasę nie tylko ze względu na ciekawy krajobraz, ale również ze względu na fakt, że trasa ta jest bezpieczna.

Trasa rozpoczyna się w Warszawie i prowadzi przez malownicze okolice , gdzie można podziwiać zróżnicowane krajobrazy i piękne tereny leśne.

Trasa rowerowa nie oznakowana! 

Na trasie znajduje się wiele restauracji, kawiarni i sklepów, gdzie można zjeść pyszne jedzenie i napić się kawy lub innych napojów. Co więcej, trasa jest całkowicie bezpieczna, ponieważ prowadzi ona z dala od ruchliwych dróg i zapewnia wiele miejsc do odpoczynku i relaksu.

Dla miłośników rowerowych, którzy chcą przeżyć niezapomniane wakacje, trasa ta jest idealnym rozwiązaniem. Można zdecydować się na samodzielny wyjazd lub dołączyć do zorganizowanej grupy rowerowej. Bez względu na wybór, trasa ta na pewno zapewni niesamowite wrażenia i wspaniałe widoki.

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów na wspólny przejazd przez tę nową trasę. To doskonała okazja, aby zebrać przyjaciół i rodzinę i spędzić czas w pięknych okolicach Polski północnej. Można wypożyczyć rowery na miejscu lub przynieść swoje własne. Dajcie się porwać na tę przygodę i cieszcie się pięknem polskiej przyrody!

Więcej informacji w zakładce –>  tutaj